O nas

BA Budownictwa i Architektura Podlasia jest czasopismem wydawanym od 2003 r. (do końca 2020 r. pod tytułem „Biuletyn Informacyjny Podlaskiej Okręgowej Izby Architektów i Podlaskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa”).

Oprócz informacji na temat działalności samorządu, artykułów popularnonaukowych, prawniczych oraz o wydarzeniach regionalnych zawiera relacje z budów realizowanych na terenie Podlasia, stanowiąc z perspektywy 20 lat kopalnię wiedzy na ten temat. Pełni również ważną funkcję integracyjną, prezentując wypowiedzi inżynierów budownictwa, przedstawiając ich sylwetki, pasje i przemyślenia.

Czasopismo jest tworzone przez inżynierów i kadrę naukową przy profesjonalnym wsparciu redakcyjnym i kierowane do odbiorców, zainteresowanych aspektami budowy oraz działalnością inwestycyjną we wszystkich branżach budowlanych na Podlasiu.

BA Budownictwo i Architektura Podlasia opisuje samorząd zawodowy, a także imponujące obiekty użyteczności publicznej, drogi, mosty, estakady, infrastrukturę techniczną, ludzi nadzorujących ogromne i małe inwestycje oraz projektantów – z perspektywy dynamicznego procesu budowy. 

Skip to content