Zapraszamy na „Inżynierską środę”

Budownictwo w Białymstoku: historia, teraźniejszość, przyszłość. To motyw przewodni drugiej odsłony inżynierskich śród, których organizację zapoczątkował Paweł Mytnik, prezes Rady FSN-T NOT.

Zarząd Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Białymstoku ma zaszczyt zaprosić do udziału w kolejnym spotkaniu w ramach „Inżynierskiej środy”, które jest inicjatywą interdyscyplinarnych comiesięcznych spotkań inżynierów wszystkich branż. Wydarzenia mają na celu integrację białostockiego środowiska inżynierów oraz popularyzację branżowych zjawisk, nowinek technicznych oraz historii. Część merytoryczną majowego spotkania przygotował Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Białymstoku.

„Inżynierska środa” odbędzie się 15 maja 2024 r. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Domu Technika przy ul. M. Skłodowskiej Curie 2 w Białymstoku.

W programie przewidziano m.in.: prezentację przygotowaną przez Jerzego Obolewicza, prof. IBOA oraz spotkanie wielopokoleniowe przy kawie i ciasteczkach, a w trakcie rozmowa z zaproszonymi gośćmi: Małgorzatą Sutułą – dyrektor Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku oraz nauczycielami i uczniami tejże szkoły. Dyskusję poprowadzi Mariusz Adamski z Politechniki Białostockiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu, a ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia do 13 maja 2024 r. telefonicznie 85 742 12 12 lub mailowo: biuro@bialystok.enot.pl

Prosimy też o zgłaszanie sugestii organizacyjnych i tematów przyszłych spotkań.

oprac. BK, zdjęcie RFSN-T NOT

Udostępnij :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Szukaj
Najchętniej czytane
Kategorie
Archiwum
Archiwa
Subskrybuj!
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!
Skip to content