VIII bal karnawałowy środowiska budowlanego

Ponad 120 osób bawiło się w minioną sobotę (20 stycznia) na VIII balu drogowca, transportowca, inżyniera budownictwa w restauracji Santana w Białymstoku.

Bal rozbrzmiewał stylem country, odbył się pod hasłem „Przygoda na Dzikim Zachodzie”

Uczestnicy to głównie członkowie białostockiego Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji: z Koła Międzyzakładowego przy GDDKiA Oddział Białystok, z pozostałych Kół Zakładowych SITK (PB, PZDW, Drogowskaz) oraz przedstawiciele PZITB, PZITS i POIIB.

W dziewięciogodzinną zabawę na Dzikim Zachodzie przeniosła wszystkich udekorowana klimatycznie sala z licznymi rekwizytami, scenami rodzajowymi i wyposażeniem godnym epoki. Przygotowano więc: saloon, biuro szeryfa, zagrodę z krową, rodeo. Był oczywiście i byk. Bal poprowadził, sprawdzony w poprzednich edycjach, Krzysztof Giro z wyspecjalizowanym zespołem animatorów przy wsparciu DJ-a Mateusza Jastrzębskiego. Wyśmienitą zabawę urozmaicały niespodzianki i konkursy. Było siłowanie na rękę, wbijanie gwoździa, wyścigi na koniach, rzut lassem, cięcie bala, pojedynek rewolwerowców, napad na bank, gra w pokera i oczywiście rodeo. Odtańczono wspólnie taniec cowboyski, a muzycznie noc była piękną wycieczką przez najsłynniejsze estradowe i dyskotekowe przeboje z epoki.

Bal miał też – jak co roku – szczytny cel. Przeprowadzona została dobrowolna zbiórka charytatywna na rehabilitację córki drogowców – Milenki Garbolińskiej. Uczestnicy wykazali się wielką empatią i szczodrością wspierając inicjatywę głównego organizatora.

Uroczyście wręczono również Srebrne Odznaki SITK RP dwóm członkom Koła Międzyzakładowego w dowód uznania ich dotychczasowej działalności stowarzyszeniowej oraz kolejnych dziesięć legitymacji SITK nowym członkom Koła Międzyzakładowego SITK przy GDDKiA O/B-stok.

Impreza była mega udana. Wielkie podziękowania dla głównego organizatora balu, którym jest prezes Koła Międzyzakładowego SITK RP przy GDDKiA Oddział w Białymstoku – najliczniejszego Koła w Polsce (obecnie 234 członków) – Krzysztof Gleba-Zawadzki. Brawo Krzysztofie, czekamy na co najmniej tak samo radosny bal za rok oraz organizację kolejnych spotkań między stowarzyszeniowych integrujących środowisko.

Barbara Klem

Zdjęcia: Łukasz Klebus, SITK O/B-stok

Udostępnij :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Szukaj
Najchętniej czytane
Kategorie
Archiwum
Archiwa
Subskrybuj!
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!
Skip to content